Amazon інвестує в п’ять нових сонячних електростанцій загальною потужністю 615 МВт

Їх загальна потужність складе 615 МВт, і вони будуть виробляти 1,2 млн МВт*год електроенергії на рік, що достатньо для забезпечення енергією 113 000 середніх будинків в США [таке порівняння призводить Amazon].

Сонячні електростанції будуть поставляти відновлювану енергію логістичним центрам та центрам обробки даних AWS, які обслуговують мільйони клієнтів по всьому світу.

На сьогоднішній день у портфелі Amazon 31 сонячна та вітрова електростанція промислового масштабу, а також 60 об’єктів фотоелектричної покрівельної генерації загальною потужністю 2900 МВт. Вони виробляють понад 7,6 млн МВт*год електроенергії на рік і допомагають компанії «виконати Паризьку угоду на 10 років раніше терміну», досягти вуглецевої нейтральності (net zero carbon) до 2040 року, а також проміжні цілі — досягти 80% частки ВДЕ в споживанні енергії до 2024 року та 100% до 2030 року (можливо, вже в 2025 році).

Перший проект — сонячна електростанція в Китаї (провінція Шаньдун) потужністю 100 мегават (МВт). Очікується, що після завершення проекту вона буде щорічно виробляти 128 000 мегават-годин (МВт*год) чистої енергії.

Другий проект – сонячна електростанція в Австралії (штат Новий Південний Уельс) потужністю 105 МВт. Планове річне виробництво: 250 000 МВт*год.

Ще три проекти будуть реалізовані в США. Дві сонячні електростанції на 200 МВт і 80 МВт будуть побудовані в Огайо, а одна, потужність якої складе 130 МВт, у Вірджинії.

«Підписавши «Кліматичні зобов’язання», ми зобов’язуємося досягти цілей Паризького угоди на 10 років раніше терміну і забезпечити чисті нульові викиди Amazon до 2040 року», — сказала Кара Херст, віце-президент з питань сталого розвитку, Amazon. «Ці п’ять нових проектів у галузі відновлюваних джерел енергії є важливою частиною нашої дорожньої карти для досягнення цієї мети. Насправді, ми вважаємо, що 100% відновлюваної енергії можна досягти до 2025 року, на п’ять років раніше встановленого терміну, про який ми оголосили восени минулого року. Хоча це буде складно, у нас є надійний план, щоб туди дістатися».

Раніше повідомлялося, що компанія Amazon збудує сонячні електростанції в Австралії, Іспанії та США і вітрову станцію — в Швеції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber