«Богдан Моторс» і «Южмаш» спільно вироблятимуть пасажирський і вантажний транспорт

«Богдан Моторс» і «Южмаш» спільно вироблятимуть пасажирський і вантажний транспорт

Автомобільна компанія «Богдан Моторс» і ДП «Виробниче об’єднання» Південний машинобудівний завод ім. А.Н. Макарова» уклали меморандум про співпрацю, який передбачає об’єднання зусиль компаній в проекті з виробництва пасажирських і вантажних транспортних засобів.

Відзначається, що в «Богдан Моторс» в рамках цього проекту планують налагодити поставку на «Южмаш» високоякісних складових, вузлів, компонентів і деталей, а також забезпечити участь у виробничому процесі профільних фахівців. У свою чергу, «Южмаш» готовий надати ресурси у вигляді виробничих потужностей, обладнання та підготовлену інфраструктуру, оскільки для цього у підприємства є виробничий потенціал і необхідні технології.

Також повідомляється, що в Дніпрі в останні роки реалізуються інфраструктурні проекти по відродженню муніципального транспорту. Тому вихід на пропозицію нового постачальника допоможе не тільки вибрати найбільш вигідну пропозицію, але і створити нові робочі місця і збільшити податкові надходження до міського бюджету.

«Богдан Моторс» останнім часом активно нарощує обсяги виробництва тролейбусів і автобусів. Зараз на етапі реалізації знаходяться проекти з постачання тролейбусів до Луцька, Харкова, Полтави, Сум та Херсона. Також в цьому році поставлена ​​партія автобусів в Івано-Франківськ, а шкільних автобусів — в Рівненську, Тернопільську та Волинську області «, — зазначають у “Богдан Моторс”.

Реалізація проектів громадського транспорту для українських міст стала можливою завдяки співпраці «Богдан Моторс» з органами місцевого самоврядування в рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів ЄБРР і ЄІБ.

Нагадаємо, «Богдан Моторс» готовий локалізувати виробництво тролейбусів на 50%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber