Електромобіль Tesla Model X почали використовувати з космічною метою

Електромобіль Tesla Model X почали використовувати з космічною метою

В NASA почали використовувати електромобіль Tesla Model X для перевезення астронавтів до стартового майданчика космодрому.

Раніше для цієї цілі використовували модифікований фургон Airstream Excella.

Цю інформацію офіційно вже підтвердив і керівник NASA Джим Брайденстайн. В своєму Twitter він поділився серією знімків, де показана Tesla Model X в фірмовій лівреї NASA.

“Ось новина про Tesla, яка вам точно сподобається. Подивіться на Model X, яка доставить астронавтів на стартовий майданчик для участі у місії Demo-2!”, – написав він.

Електромобіль пофарбований в білий колір і має емблему NASA на обох передніх дверях. Вона також є і на задньому склі автівки.

Саме Model X тепер доставить астронавтів Роберта Бенкена та Дугласа Херлі на стартовий майданчик космічного центу імені Кеннеді. Саме там відбудеться перший історичний запуск пілотованої місії Crew Dragon, яка була втілена в життя разом з NASA.

Спеціалісти вже провели генеральну репетицію запуску. Тоді перший екіпаж, який відправиться на МКС без допомоги кораблів “Союз”, піднявся на майданчик в Model X.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство США з аеронавтики і дослідження космосу (NASA) показало перші знімки свого нового електричного літака X-57 Maxwell.

Також в ході підготовки до місії НАСА «Mars 2020» на ровер Perseverance встановили сонячний дрон Mars Helicopter.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber