ЭлектроВести — Герус повідомив, що очікується рекордна генерація електроенергії з ВДЕ, в Україні посилили заходи щодо енергобезпеки та почалося серійне виробництво Polestar 2

Герус повідомив, що очікується рекордна генерація електроенергії з ВДЕ, в Україні посилили заходи щодо енергобезпеки та почалося серійне виробництво Polestar 2 — та інше за вчора

ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Сьогодні-завтра в Україні сонячні дні та рекордна генерація електроенергії «зеленими» виробниками — Герус

Сьогодні, 26 березня о 13.00 -14.00 виробниками за зеленим тарифом генерується близько 3700 МВт електроенергії або 21% від усієї електроенергії, споживаної в цю годину. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, голова комітету ВРУ з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус.

 

В Україні посилили заходи щодо енергобезпеки під час ЧС

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища посилило заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки країни і захисту навколишнього середовища під час дії режиму надзвичайного стану, йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

 

У Китаї коронавірус заморозить вітрові станції загальною потужністю 2ГВт

У 2020 році спалах коронавіруса (Covid-19) заморозить будівництво вітроелектростанцій загальною потужністю 2ГВт.

 

У Китаї почалося серійне виробництво електричного Polestar 2

У розпал кризи, викликаної епідемією коронавіруса, бренд Polestar, підрозділ Volvo, запускає складальні лінії седана класу «люкс», який, як кажуть, зможе обігнати Tesla Model 3.

 

Що подивитися під час карантину: топ-12 фільмів про зміну клімату та нові технології

В Україні карантин продовжили до 24 квітня. Що б вам було чим зайнятися вдома, ЕлектроВісті підібрали для вас топ-12 фільмів про глобальне потепління, кліматі, екологію та нові технології.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber