Енергоатом розробив та запровадив гендерну політику компанії

Документ розроблено вперше, однак він є систематизацію заходів і програм, спрямованих на досягнення гендерного балансу у великому колективі Компанії. Мета – забезпечити стабільні, комфортні та конкурентні умови праці для всіх працівників незалежно від статі.

Гендерну політику ДП НАЕК «Енергоатом» побудовано на принципах колективної взаємоповаги та запобігання дискримінації й насильству за ознакою статі, справедливо оплачуваної роботи, яка виконується за умов безпеки, свободи й людської гідності, рівноправного сприймання, оцінювання та заохочення як жінок, так і чоловіків без обмежень, зумовлених стереотипами й упередженнями.

Впроваджуючи цей документ, Компанія зобов’язується гарантувати рівні права для жінок та чоловіків, які працюють в НАЕК «Енергоатом», та їхнє рівне представництво на керівних посадах й при включенні до кадрового резерву, рівною мірою підтримувати професійне зростання та підвищення кваліфікації всіх співробітників незалежно від гендерної приналежності, а також унеможливлювати будь-які прояви дискримінації та насильства за ознакою статі.

Як сказано у документі, НАЕК «Енергоатом» завжди пишалася професіоналізмом та високим рівнем кваліфікації своїх працівників, тож вважає за необхідне постійно вдосконалювати чинні гендерні практики й інструменти у світлі глобальних світових процесів із забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Із повним текстом введеної в дію Гендерної політики ДП «НАЕК «Енергоатом» можна ознайомитись за посиланням.