General Motors в 3 рази збільшить кількість зарядних пунктів для своїх співробітників

General Motors в 3 рази збільшить кількість зарядних пунктів для своїх співробітників

Компанія General Motors втричі збільшить кількість зарядних пунктів для своїх співробітників, додатково встановивши 3500 точок зарядки на своїх підприємствах в США і Канаді.

Збільшення кількості місць для зарядки електромобілів доступних для споживачів, є одним з головних факторів зростання використання електромобілів, що відмінно вписується в нещодавно представлену стратегію електрифікації концерну.

Завдяки популярності Chevrolet Bolt EV та анонсованим моделям GMC і Cadillac, які з’являться в майбутньому, GM прагне до того, щоб всі співробітники поступово проникалися електромобільною філософією і могли при цьому легко заряджати свої транспортні засоби під час роботи.

«Це ще один крок на шляху полегшення володіння електромобілем для всіх, особливо для наших співробітників», — сказав Марк Рейс, президент GM. «Зарядна інфраструктура має вирішальне значення для більш широкого прийняття електромобілів, і ми продовжимо робити все можливе, щоб поліпшити її, як для наших співробітників, так і для всіх наших клієнтів. Ми закликаємо інші компанії зробити те ж саме ».

Початок реалізації плану намічено на кінець 2020 року, зарядні пристрої будуть розроблені General Motors у співпраці з компаніями, які працюють в даній галузі.

Очікується, що співробітникам будуть запропоновані зарядні пристрої потужністю 7 кВт, які з часом будуть працювати тільки на «зеленій» електриці.

Раніше ElektroVesti писали, що GM інвестує $3 млрд у виробництво електричних пікапів і робомобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber