Глава великого автоконцерну PSA розкритикував електромобілі

Глава великого автоконцерну PSA розкритикував електромобілі

Генеральний директор PSA і майбутній глава FCA заявив, що електромобілі непривабливі: їх купують тільки «зелені аддикти».

У PSA є електромобілі, у розробку яких вкладалися немалі гроші, але Карлос Таварес, генеральний директор компанії і, можливо, майбутній керівник Fiat Chrysler Automobiles (FCA) після злиття, розчарований у сучасних електричних транспортних засобах.

Як повідомляється, Таварес сказав, що нинішні електромобілі непривабливі для автомобілістів і купують їх тільки «зелені аддикти». (Аддикт — це людина, яка відчуває нав’язливу потребу в певній діяльності або речі, що виражається, крім усього іншого, у вигляді таких явищ, як лікарська залежність або наркоманія.) У результаті ринок електромобілів обмежений, а «прагматики» не зацікавлені в подібних машинах.

Таварес передбачає, що для цього є ряд причин, в тому числі нерозвинена інфраструктура зарядних станцій, відносно малі пробіги між зарядками і питання ціни на акумулятори в довгостроковій перспективі.

Також Таварес зазначив, що попит на електромобілі зазвичай падає при скороченні субсидій. Це спостерігалося в багатьох країнах, включаючи Китай, де попит на електричні транспортні засоби різко впав при невеликому скороченні субсидій.

Але, незважаючи на труднощі, PSA не збирається відмовлятися від електромобілів. Замість цього автовиробник зосередився на завданні зробити електромобілі доступнішими завдяки універсальній платформі для всіх них.

Раніше повідомлялося, що PSA і Total вироблятимуть акумулятори для електромобілів в Європі. Підприємство буде розташовуватися на території заводу з виробництва акумуляторів Saft. Відкриття нового заводу заплановано на середину 2021 року.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber