Керівництво «Енергоатома» виступило проти відбору членів наглядової ради до проведення корпоратизації

Керівництво «Енергоатома» виступило проти відбору членів наглядової ради до проведення корпоратизації

Керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом» виступило проти проведення конкурсу на посади членів наглядової ради компанії, яке нещодавно ініціювало Міністерство енергетики, до проведення процесу корпоратизації, який вимагає внесення змін до законодавства. Відповідну заяву 30 жовтня опублікував прес-центр генеруючої компанії.

«Рішення Міністерства енергетики про оголошення конкурсного відбору кандидатів на чотири вакантні посади незалежних членів Наглядової ради «Енергоатома» є неприпустимим, деструктивним та неможливим для реалізації», — приводяться у повідомленні слова т. в. о. президента компанії Петра Котіна.

Він також додав, що наглядова рада має бути створена після проведення корпоратизації, що потребує змін у законодавство.

«Лише повноцінна корпоратизація після ухвалення спеціального закону дозволить створити акціонерне товариство з урахуванням найкращих світових практик корпоративного управління та уникнути негативного досвіду корпоратизації в Україні і тільки в такому товаристві можливо буде створити ефективний колегіальний наглядовий орган», — сказав Котін.

Раніше повідомлялося, що «Енергоатом» переніс на 2021р частину заходів Програми з підвищення безпеки АЕС через пандемію коронавірусу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber