Кількість попередніх замовлень Tesla Cybertruck перевищило 500 000

Кількість попередніх замовлень Tesla Cybertruck перевищило 500 000

За підрахунками клубу власників Cybertruck, з моменту анонсу електропікапа в середньому надходить 5873 замовлень на нього щодня. Їх загальний обсяг перевищив півмільйона машин. І більшість покупців хочуть версії дорожчі та потужніші.

У листопаді Tesla представила довгоочікуваний електричний пікап Cybertruck. Автомобіль викликав змішані почуття у публіки: одні захоплювалися сміливістю і брутальністю дизайну, інші називали його примітивним. У будь-якому випадку, він привертає увагу преси, а також покупців, готових оформити попереднє замовлення.

Вже до кінця листопада 200 тисяч чоловік перевели на рахунок компанії по $ 100, забронювавши Cybertruck. Це було оголошено офіційно, але відтоді компанія не вела облік замовлень. Однак це не завадило клієнтам Tesla самим підрахувати їх число. Виявилося, що кількість замовлень перевалило вже за півмільйона.

На сайті клубу власників Cybertruck з’явився запис: «522 764 замовлення, в середньому 5873 замовлення в день за 89 днів,  включаючи вечір анонсу».

Також там сказано, що всього 17% замовників хочуть одномоторну версію — тобто найдешевшу, яка коштує всього $ 40 000. Решта готові придбати моделі з двома або трьома моторами.

Компанія збирається випустити в кінці року дві більш просунутих версії Cybertruck з запасом ходу від 480 до 800 км.

Нагадаємо, що дизайн-студія Lars Büro з Нью-Йорка представила гараж в стилі пікапа Cybertruck від Tesla, який отримав схожу назву — Cybunker.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Cybertruck з’явився конкурент з «нормальним» дизайном. Компанія Lordstown Motors представила електричний пікап Endurance — розумний, безпечний і більш ефективний, ніж у конкурентів. Виробництво почнеться до кінця року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber