Китай оголошує про звільнення від податку на покупку електрокарів на 2 роки

Китай оголошує про звільнення від податку на покупку електрокарів на 2 роки

У Міністерстві фінансів та Міністерстві промисловості та інформаційних технологій (MIIT) Китаю офіційно підтвердили, що уряд звільнить NEV ( «Нові енергетичні транспортні засоби») від 10% податку на покупку з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2022 року.

Відповідно до політики Китаю, до NEV відносяться повністю електричні автомобілі (BEV), плагін-гібридні (PHEV), в тому числі з розширеним діапазоном і транспортні засоби на паливних елементах (FCEV).

NEV, доступні для звільнення від податків, повинні бути включені в каталог, випущений MIIT і Державною податковою адміністрацією Китаю, і споживачі, які купують відповідні транспортні засоби в день або після дати випуску каталогу, можуть користуватися пільговою політикою.

Для моделей, перерахованих в каталозі, виробники або імпортери автомобілів можуть подати заявку на звільнення від податків, яке потім перевіряється MIIT і, на останньому етапі, затверджується відповідним податковим органом.

У Китаї стався тривалий спад продажів NEV через істотне скорочення субсидій з середини 2019 року. За даними Китайської асоціації автовиробників (CAAM), продажу NEV за перший квартал 2020 року скоротилися на 56,4% в річному численні до 114 000 одиниць. Щоб допомогти галузі пережити кризу, центральні і місцеві органи влади Китаю послідовно впровадили стимули для стимулювання продажів.

Раніше ElektroVesti писали, що Китай вдвічі скоротить субсидії на покупку електромобіля.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber