Китайський автовиробник BYD показав свій найбільший і місткий двоповерховий електробус

Китайський автовиробник BYD показав свій найбільший і місткий двоповерховий електробус

Китайський автогігант BYD на виставці United Motorcoach Assocation в Нашвілле, столиці штату Теннесі, представив електробус C10MS — свій найбільший і місткий повністю електричний двоповерховий пасажирський автобус.

Транспортний засіб з нульовим рівнем викидів і низьким рівнем шуму розрахований на 77 сидячих пасажирів, серед яких двоє людей на інвалідних візках, і призначений для використання як в якості міського громадського транспорту, так і для здійснення міжміських перевезень.

Довжина автобуса — майже 14 метрів, ширина 2,6 метра, висота — 4 метри.  Він розвиває швидкість до 105 км / год, а заряду вистачає на 370 км.  Радіус повороту менше 15 метрів.  Як джерело енергії використовуються залізо-фосфатні акумулятори, «безпечні в самих екстремальних умовах», причому на батарею в BYD дають 12-річну гарантію.  Крім того, окремо підкреслюється, що електрична силова установка обходиться набагато дешевше в обслуговуванні і експлуатації, ніж ДВС-аналоги.

 

Наостанок зазначимо, що компанія BYD (абревіатура до Build Your Dream), заснована в 1995, в даний час є одним з найбільших виробників електротранспорту в Китаї і в світі.  Серед її продукції є і звичайні, одноповерхові електробуси, а також електричні моделі фур, сміттєвозів, навантажувачів, таксі і фунікулерів.

Раніше повідомлялося, що китайська фірма BYD зі своїми електробусами завойовує ринок Німеччини. Компанія вже отримала своє перше замовлення. Німецькі оператори громадського транспорту BOGESTRA і HCR підписали контракт на 22 транзитні електричні автобуси з Китаю.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber