Компанія Gordon Murray Design презентувала безпілотний електрокар Motiv

Компанія Gordon Murray Design презентувала безпілотний електрокар Motiv

Одномісний електричний безпілотник Motiv — спільний проект інжинірингової компанії Gordon Murray Design, Delta Motorsport і консалтингового агентства itMoves. Зразок електромобіля можна побачити на міжнародній виставці мобільних інновацій у Лондоні.

В основі Motiv – просторова алюмінієва рама. При габаритних розмірах 2.54х1.31х1.63 м  маса автомобіля без батарей, що кріпляться до дна автомобіля лише 450 кг. Незважаючи на те, що Motiv належить до класу квадроциклів, він відповідає всім вимогам безпеки, які пред’являють до звичайних автомобілів.

Потрапити всередину транспортного засобу можна через двері типу «крило чайки». Перед єдиним пасажирським сидінням встановлено досить великий 24-дюймовий монітор, що відповідає за низку сервісних і розважальних функцій.

У автомобілі встановлено електромотор на 20 кВт, що живиться від батареї ємністю 13.8 кВт·год. Повного заряду достатньо на 100 км шляху. Щоб зарядити батарею від 20 до 80% знадобиться близько 40 хвилин. Варто зазначити, що Motiv не має керма і педалей, а отже, він пересуватиметься тільки в режимі безпілотника зі швидкістю щонайбільше 65 км/год.

Згідно з планом серійне виробництво Motiv можуть налагодити упродовж 2-5 років.

Нагадаємо, у січні 2018 року американский стартап Nuro продемонстрував безпілотний електрофургон. Він розрахований на доставку невеликих замовлень.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber