Компанія Heliartec Solutions пропонує сонячні панелі, виготовлені «під дерево»

Компанія Heliartec Solutions пропонує сонячні панелі, виготовлені «під дерево»

Тайванський виробник Heliartec Solutions пропонує фотоелектричні сонячні панелі, які можуть замінити традиційні будівельні матеріали (метал, керамограніт, алюкобонд та ін.) в вентильованих фасадах будівель. Особливістю продукції є різноманітна текстура модулів, яка, в тому числі, може імітувати дерев’яні поверхні або мармур.

Довжина облицювальних сонячних модулів варіюється від 60 см до 240 см, ширина від 30 см до 120 см. Модулі, в основі яких монокристалічні сонячні елементи, видають від 100 до 150 Вт на квадратний метр.

Компанія отримала фактуру дерева, використовуючи керамічні чорнила, розплавлені і загартовані на внутрішній стороні фронтального скла при високотемпературній обробці понад 700 ° C. Фарбувальний шар затиснутий двома шарами загартованого скла і добре захищений від атмосферних впливів. В компанії стверджують, що колір буде триматися більше 50 років.

Для забезпечення високої стійкості до вологи торці подвійного скління загерметизовані бутилкаучуком, наданим невідомим німецьким постачальником. «Це додатково захищає функціональність монокристалічних елементів, що знаходяться всередині», — говорять у компанії.

У модулях не використовується плівка EVA, щоб уникнути ризику розшаровування. Heliartec використовує полівінілбутіральну (PVB) плівку, яка набула широкого поширення і зарекомендувала себе в будівельній галузі для підвищення довговічності і надійності конструкцій.

Панелі доступні в чотирьох різних кольорах дерева, включаючи дуб і горіх.

Минулого тижня Heliartec Solutions заявила, що її продукція отримала нагороду в галузі дизайну Red Dot: Best of Best Product Design 2020.

Heliartec Solutions була заснована в 2017 році. У минулому році вона отримала фінансову підтримку від Національного фонду розвитку Тайваню.

Раніше ElektroVesti писали, що каліфорнійський стартап розробив вікна із вбудованими сонячними панелями, які зроблять будинки енергонезалежними.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber