Львівська місцева влада готова надати землю під завод з виробництва електромобілів

Львівська місцева влада готова надати землю під завод з виробництва електромобілів

Міський мер Львова Андрій Садовий розпорядився виділити землю під заводи де почнуть будувати електромобілі. Таким чином мер вирішив не чекати поки держава створить необхідні умови для приходу в Україну виробників електромобілів, а почав діяти сам.

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради в четвер, 22 жовтня, Садовий заявив, що під фабрики буде виділена земля у промзоні міста, це ділянка в “Сигнівці”. Окрім цього він розпорядився проінформувати світових лідерів по виробництву електромобілів про готовність міста надати землю під будівництво заводів на пільгових умовах.

“Дуже позитивно сприймається мешканцями Львова співпраця міста із підприємством “Електрон”. Те, що “Електрон” сьогодні взяв в роботу виготовлення 250 електробусів — дуже великий плюс. Але, я вважаю, що нам і далі потрібно тримати лідерство, зокрема у виробництві електромобілів. Я пропоную на одне з наступних засідань виконавчого комітету винести рішення щодо сприяння міста по виділенню ділянок у промзоні “Сигнівка” для виробництва електромобілів”, – зазначив міський голова.

Садовий вважає, що для Львова буде великим плюсом разом з електробусами мати ще й виробництво електромобілів.

Окрім цього мер наголосив на тому, що в місті потрібно розвивати зарядну інфраструктуру.

Нагадаємо, в Києві презентували перший український інклюзивний електромобіль USEC.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber