Мінекоенерго отримало від Секретаріату ЄС проект меморандуму з інвесторами ВДЕ

Мінекоенерго отримало від Секретаріату ЄС проект меморандуму з інвесторами ВДЕ

Міністерство енергетики та захисту довкілля отримало від Секретаріату Енергетичного співтовариства (ЕС) проект меморандуму з інвесторами в відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Відомство має намір протягом декількох днів обговорити його і на наступному тижні подати текст проекту прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

«На цьому тижні отримано лист з проектом меморандуму від Дірка Бушле (представник Секретаріату Енергетичного співтовариства). Нами цей проект був відпрацьований і суттєво доопрацьований з урахуванням пунктів рішень Антикризового штабу і тих умов реструктуризації, які були озвучені прем’єр міністром на зустрічі з інвесторами», — сказав генеральний директор директорату енергетичних ринків Олександр Мартинюк під час селекторної наради в Мінекоенерго 8 травня.

Експертна група розвитку ВДЕ директорату енергоринків планує в найближчі дні обговорити проект меморандуму із зацікавленими центральними органами виконавчої влади, щоб бути готовими на наступному тижні надати прем’єру вже узгоджений проект, додав Мартинюк.

Раніше ElektroVesti писали, що проект меморандуму з інвесторами в відновлювані джерела енергії (ВДЕ) буде розроблений протягом тижня для подальшого обговорення урядом і учасниками галузі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber