Міністерство енергетики США виділяє програмі двох нових реакторів 230 мільйонів доларів

Міністерство енергетики США виділяє програмі двох нових реакторів 230 мільйонів доларів

Міністерство енергетики США (DOE) сьогодні оголосило про запуск Програми демонстрації вдосконалених реакторів (ARDP) в рамках свого Управління з ядерної енергії (NE DOE). ARDP покликаний допомогти вітчизняній приватній атомній промисловості продемонструвати можливість розробляти сучасні та перспективні ядерні реактори в Сполучених Штатах.

У бюджеті 2020 фінансового року Конгрес виділив 230 мільйонів доларів для запуску нової демонстраційної програми для вдосконалених реакторів. За допомогою партнерських відносин з промисловими підприємствами ARDP виділить 160 мільйонів доларів США для початкового фінансування будівництва двох реакторів, які можуть бути введені в експлуатацію протягом наступних 5-7 років.

«Наступне покоління ядерної енергії має вирішальне значення для енергетичної безпеки та охорони навколишнього середовища нашої країни», — заявив міністр енергетики США Ден Бруй, — «Як показує нещодавно випущена «Стратегія робочої групи з ядерного палива для відновлення американського лідерства у сфері ядерної енергії», ми повинні прагнути до технологічних інновацій та розширення інвестицій в ядерні дослідження та розробки, щоб зміцнити американське лідерство в ядерних технологіях наступного покоління, забезпечивши здоровий і перспективний сектор ядерної енергетики США необхідними засобами»

«Вдосконалені ядерно-енергетичні системи мають величезний потенціал для скорочення викидів шкідливих речовин в природу, створення нових робочих місць та зміцнення сильної національної економіки», — сказала д-р Рита Баранвал, помічник секретаря Управління з ядерної енергії, — «Ця нова програма створить величезні можливості для США для забезпечення чистої енергії і розширення наших нових ринкових можливостей».

На додаток до двох реакторів ARDP буде використовувати Національний інноваційний центр реакторів (NRIC) для ефективного тестування і оцінки технологій ARD, використовуючи всесвітньо відомі можливості національної лабораторної системи для перекладу цих реакторів з етапу проектування в реальність.

Основним інструментом реалізації ARDP є оголошення про можливості фінансування ARD, випущене сьогодні, яке надає кандидатам три окремих шляху розробки та демонстрації своїх реакторних технологій.

Раніше повідомлялося, що у США відновлювані джерела енергії вперше обійшли вугілля

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber