На підстанції «Кремінська» успішно завершились випробування розподільчого пристрою

На підстанції «Кремінська» успішно завершились випробування розподільчого пристрою

На підстанції 500 кВ «Кремінська» успішно завершились випробування обладнання комплектного розподільчого пристрою з елегазовою ізоляцією 500 кВ (КРПЕ).

Відповідно до вимог виробника обладнання випробування тривали 72 години. Зокрема, було проведене фазування КРПЕ 500 кВ ПС «Кремінська» з розподільчим пристроєм 500 кВ підстанції 750 кВ «Донбаська» для забезпечення  паралельної роботи електроустановки з електричною мережею. На КРПЕ 500 кВ була подана робоча напруга для вимірювання часткових розрядів. Ці заходи дозволяють перевірити готовність устаткування для проведення комплексних випробувань, а також розробити необхідну документацію з використання та подальшого обслуговування обладнання.

Невдовзі відбудеться наступний етап випробувань – перевірка готовності автотрансформатора 500 кВ.

Всі роботи ведуться відповідно до графіка. Завершити будівництво ПС 500 кВ «Кремінська» планується в кінці травня 2020 року.

Підстанція «Кремінська» з відповідною мережевою інфраструктурою дозволить передати додаткову потужність з основної частини об’єднаної енергосистеми України до Лисичанського та Луганського енерговузлів. А це суттєво підвищить надійність енергопостачання побутових та промислових споживачів півночі Луганської області. 

Нагадаємо, підстанція 500 кВ «Кремінська» приєднана до лінії 500 кВ Донбаська-Донська.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber