Найбільша сонячна електростанція Австрії будується на полігоні побутових відходів

Найбільша сонячна електростанція Австрії будується на полігоні побутових відходів

В Австрії завершується будівництво найбільшої в країні фотоелектричної сонячної електростанції потужністю 15 МВт. Перша черга вже підключена, об’єкт має запрацювати повністю до кінця поточного року.

Особливістю проекту є не тільки розміри, за світовими мірками вони не видатні.  Сонячна електростанція будується на закритому полігоні побутових відходів, просто кажучи, на території старого сміттєзвалища.

У зв’язку з цим виникли особливі вимоги до монтажних системам, які поставляла спеціалізована австрійська компанія Schletter Group, і їх установці.  Звалище законсервоване, накрите плівкою, над якою тонкий шар грунту.  Бурити, забивати палі не можна. Заглублятися в грунт можна було тільки на 30 сантиметрів.

Schletter Group знайшла відповідне інженерне рішення — був закладений не глибокий  бетонний фундамент (короткі палі з широкими оголовками над поверхнею землі) і успішно завершує проект.

Будівництво сонячних електростанцій на деградованих землях — важливий світовий тренд.  Дана практика приносить очевидну користь, бо дозволяє вводити в господарський оборот землі, непридатні для будь-яких інших корисних застосувань (будівництво, сільське господарство …)

Раніше ElektroVesti писали, що Energetica за рік побудувала новий завод з випуску сонячних батарей в Австрії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber