НКРЕКП звернулася до ДБР щодо незаконного впливу нардепів, яких комісія пов’язує з інтересами ДТЕК

НКРЕКП звернулася до ДБР щодо незаконного впливу нардепів, яких комісія пов’язує з інтересами ДТЕК

НКРЕКП звернулася із заявою до Державного бюро розслідувань про незаконний вплив на роботу комісії, який здійснює група народних депутатів, які на думку регулятора, лобіюють інтереси енергохолдингу ДТЕК.

Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті комісії 9 жовтня.

«Члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у повному складі звернулися із заявою до Державного бюро розслідувань про незаконний вплив групи народних депутатів на діяльність Регулятора з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків та добитися прийняття незаконних рішень», — йдеться у повідомленні.

Комісія вважає, що група народних депутатів (прізвища не вказані) використовують службове становище і статус депутата для незаконного впливу на комісію, що є злочином згідно ст. 344 Кримінального кодексу України.

«Останнім часом вказана група народних депутатів системно вчиняє публічний та не публічний тиск на членів НКРЕКП. Такі дії групи народних депутатів члени НКРЕКП пов’язують з лобіюванням інтересів енергетичного холдингу «ДТЕК», — зазначається у повідомленні комісії.

В НКРЕКП також повідомили, що таке звернення не має політичного контексту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber