“Оператор ринку” отримав позитивний висновок незалежного аудитора

“Оператор ринку” отримав позитивний висновок незалежного аудитора

Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine завершила аудит державного підприємства «Оператор ринку» щодо дотримання положень Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку з позитивними висновками.

«На основі виконаних процедур та отриманих доказів ніщо не привернуло нашої уваги, що б змусило нас вважати, що ДП «Оператор ринку» не дотримувався в усіх суттєвих аспектах вимог Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14.03.2018 №308, протягом періоду з 1 липня до 31 грудня 2019 року», – йдеться у висновку перевіряючих.

Аудитори здійснювали перевірку надання учасниками РДН/ВДР заявок на купівлю-продаж електричної енергії, правильність визначення результатів торгів і пов’язаних з ними нарахувань, а також процесів, що застосовуються «Оператором ринку» до наданих компаніями даних. Крім того, аудитори тестували програмне забезпечення «Оператора ринку» та аналізували основні бізнес-процеси роботи підприємства.

Позитивний висновок аудиторів підтверджує прозорість роботи «Оператора ринку» та надійність програмного комплексу, за допомогою якого проводяться торги електричною енергією на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, запевнили у «Оператора ринку».

Нагадаємо, “Оператор ринку” розпочав процес корпоратизації.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber