Перший серійний електромобіль Skoda Enyaq iV почнуть випускати наприкінці року

Перший серійний електромобіль Skoda Enyaq iV почнуть випускати наприкінці року

Компанія Škoda вже наприкінці поточного року запустить виробництво свого першого серійного електрокросовера Enyaq iV.

Збирати електромобіль будуть на заводі автовиробника у Млада-Болеславі.

Škoda Enyaq iV буде першим в Європі автомобілем Volkswagen Group на базі MEB, виробленим за межами Німеччини.

На ринку електрокросовери з’являться на початку 2021 року.

Електромобіль довжиною 4648 мм, шириною 1877 мм та висотою 1618 мм, матиме колісну базу 2765 мм. Об’єм багажного відділення складатиме 585 л.

В базовій комплектації Enyaq iV буде задньоприводним й матиме один електродвигун. Більш потужні версії матимуть два мотори – по одному на кожну вісь.

Всього будуть доступні п’ять варіантів потужностей та три акумуляторb різної ємності. Запас ходу – близько 500 км (цикл WLTP). Коефіцієнт аеродинамічного опору – 0.27.

Базова модель початкового рівня – Škoda Enyaq iV 50 – отримає двигун потужністю 109 кВт (148 к.с.) та літій-іонний акумулятор ємністю 55 кВт*год, що дозволіть долати без підзарядки до 340 км.

Версія Enyaq iV 60 отримає мотор потужністю 132 кВт (179 к.с.) та батареєю на 62 кВт*год з запасом ходу 390 км.

Заряджати електромобіль можна буде від звичайної побутової розетки на 230 В з виходом змінного струму 2,3 кВт, а також настінної зарядки потужністю до 11 кВт. Час зарядки в середньому складатиме 6-8 годин. А от від швидкісної зарядної станції потужністю 125 кВт акумулятор Enyaq iV від 10% до 80% заряджатиметься 40 хвилин.

В салоні електромобіля встановили 13.0-дюймовий центральний дисплей. Однак за оплату можна також встановити проекційний дисплей з доповненою реальністю. 

Окрім того в Enyaq iV доступні найсучасніші можливості підключення, інформаційно-розважальні рішення та типові функції ŠKODA Simply Clever. 

Клієнт може сам обрати за бажанням обробку салону екологічними чистими матеріалами.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Skoda Citigo-e iV є одним з найбільш доступних електромобілів на ринку. На його користь грають низька ціна і гідні характеристики. Але цей електрокар вже знятий з продажу.

Також перший електромобіль Skoda — Citigo e iV встановив рекорд продажів на рідному ринку. У перший місяць з початку реалізації він став лідером у рейтингу найпопулярніших «зелених» авто в Чехії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber