Приватних електромобілів в Україні стало вдвічі більше

Приватних електромобілів в Україні стало вдвічі більше

В Україні вдвічі за останній рік збільшився електромобілів. На серпень 2020 року в Україні зареєстровано 43882 електромобілі (разом з гібридами). Із них тільки електроавто – 21836, це половина.

Про це розповів голова Української асоціації учасників ринку електромобілів Арсеній Абдураїмов.

«У серпні 2019 року електромобілів було 14 754, гібридів – 13174, всього 27928. Збільшення ринку – майже подвійний приріст за рік, з урахуванням того, що був коронавірус, пандемія і на тлі загального падіння всіх інших ринків і продажів. Це свідчить тільки про те, що в Україні ринок електромобілів продовжує стрімке зростання», – зазначив він.

У зв’язку з пандемією проявилася цікава тенденція – люди стали більше цікавитися гібридами.

«Ми це пов’язуємо з тим, що люди, які з острахом ставляться до електромобілів і ситуації з зарядної мережею для них, вважають гібрид технологією більш захищеною.  Його можна і звичним паливом заправити. Тому споживачі бачать менше ризиків у придбанні подібної техніки», – поділився Абдураїмов. 

Якщо говорити про вподобання українців, то ми, на жаль, не є достатньо платоспроможним ринком, уточнив експерт. Тому це в основному б/у машини.  Середній вік електромобілів, які завозяться в Україну – близько 5 років. Авто, яким до 1 року – це всього 1% від усіх завезених за останній рік.

Раніше ElektroVesti писали, що львівська місцева влада готова надати землю під завод з виробництва електромобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber