Renault випустить бюджетний електромобіль під брендом Dacia

Renault випустить бюджетний електромобіль під брендом Dacia

Dacia вже кілька років мріє про електрифікацію свого модельного ряду, і вони нарешті отримали добро від Renault Group.

Ця інформація взята з фінансового звіту французького автовиробника за 2019 рік, який розкриває назву “Dacia Urban City Car”. Це абсолютно новий автомобіль, який повинен з’явитися в 2021-2022 роках.

Очевидно електромобілів буде декілька. Один з них буде створений на базі існуючого Renault Zoe який був оновлений в минулому році, і має запас ходу 395 км.

Найімовірніше, для Європи адаптують електричний субкомпактний кросовер Renault City K-ZE, який дебютував у Китаї у вересні минулого року. Під час прем’єри заявляли, що City K-ZE – «глобальна» модель, а керівник «електричного» підрозділу Renault Жиль Норманд не заперечив, що «спеціальну версію K-ZE продаватимуть на європейському ринку».

Нагадаємо, що «китайський» Renault City K-ZE – кросовер довжиною 3735 міліметрів з 44-сильним (92 Нм) електромотором, переднім приводом, дорожнім просвітом 150 міліметрів і запасом ходу 271 кілометр по циклу NEDC. Renault City K-ZE коштує в Китаї трохи менше 8 000 євро, але в Європі він може коштувати близько 11 000 євро.

Раніше повідомлялося, що електромобіль Dacia з запасом ходу 250 км з’явиться в Європі в 2021 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber