Швейцарська компанія показала багатоквартирний будинок з кольоровими балконами із сонячних батарей

Швейцарська компанія показала багатоквартирний будинок з кольоровими балконами із сонячних батарей

Нещодавно Swiss Renova завершила капітальний ремонт багатоквартирного будинку 1963 року відповідно до стандартів пасивного будинку. Швейцарська будівельна компанія приділила особливу увагу стійкості і енергоефективності.

 

Для цього вона доручила Balco Balkonkonstruktionen GmbH доставити 240 сонячних батарей, щоб інтегрувати їх в 96 балконів.  Сонячні батареї з різними рівнями прозорості та різного кольору зроблені компанією a2-solar з Тюрінгії.  Прозорість і колір були підібрані відповідно до вимог клієнта.

Встановлені сонячні батареї відповідають всім вимогам майбутнього Закону про енергозбереження та, в той же час, естетичним і архітектурним вимогам. Сонячні батареї з монокристалічних фотоелементів, були встановлені нижче парапету балконів.  Відстань між фотоелементами і краєм сонячної батареї зберігалося якомога меншую, щоб мінімізувати прозорість і видимисть балконів зовні.  Фронтальне скло сонячних батарей виконано зі структурованого скла з точковою сіткою в поєднанні з сірою плівкою для ламінування, яка надає фотоелементам золотистий колір.

Потужність всіх сонячних батарей, встановлених на балконах, становить 46 кіловат.Вони можуть виробляти до 30 000 кіловат-годин сонячної електроенергії щорічно, яка буде використовуватися для власного споживання в будівлі.

Як повідомляє a2-solar, сонячні батареї були спеціально розроблені спільно зі швейцарською Renova за бажанням замовника.  Потім компанія Balco інтегрувала їх в балкони.  Такі системи особливо підходять для реконструкції або модернізації старих будівель.

Раніше повідомлялося, що приватні СЕС можуть допомогти Швейцарії вирішити питання з СО2

У Швейцарії сонячні панелі, встановлені на дахах 40% будинків зможуть генерувати близько 66% електроенергії, яку зараз виробляють атомні станції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber