Tesla змушена тимчасово зупинити будівництво заводу в Грюнхайді

Tesla змушена тимчасово зупинити будівництво заводу в Грюнхайді

Будівельні роботи на заводі Tesla в Грюнхайді припинені. За даними уряду федеральної землі Бранденбург, американський виробник електромобілів має ще надати документи на будівництво фундаменту заводу.

У заявці на будівництво, яка подана в грудні 2019 року, Тесла не вказала, що планує забивати свайне поле, заявила прес-секретар Міністерства навколишнього середовища в Потсдамі. Піщані грунти в Бранденбурзі винні в тому, що Теслі довелося переглянути проект фундаменту. При використанні пальових фундаментів навантаження від конструкцій будуть перенаправлені в більш глибокі несучі шари грунту. Тому зараз Tesla повинна надати нові документи на будівництво фундаменту.

За даними Міністерства навколишнього середовища Бранденбурга, виробник електромобілів також має намір змінити плани по споживанню води, бо екологи побоювалися, що Тесла може поставити під загрозу постачання питної води у цьому регіоні. Але, незважаючи на затримки з будівництвом, уряд землі Бранденбург і раніше передбачав, що виробництво на першому європейському заводі Tesla все ще може початися у 2021 році.

Раніше ЕлектроВісті писали. що німецький суд дозволив Tesla продовжити рубати ліс на місці першого заводу в Європ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber