У Нью-Йорку відключать 650 МВт «пікових» потужностей на природному газі та мазуті

У Нью-Йорку відключать 650 МВт «пікових» потужностей на природному газі та мазуті

У Нью-Йорку виведуть з експлуатації 648,3 МВт «пікових» потужностей на природному газі та мазуті для зниження забруднюючих викидів в атмосферу.

Таке рішення прийняли власники об’єктів у зв’язку з посиленням вимог законодавства штату після результатів перевірки представлених на узгодження в Департамент штату з охорони навколишнього середовища (NY State Department of Environmental Conservation).

Перевірка розташованих у Нью-Йорку об’єктів генерації сумарною потужністю 5 482 МВт на предмет відповідності встановлених у штаті екологічним вимогам показала, що електростанції сумарною потужністю трохи більше 1 600 МВт вже переобладнані для виконання зазначених вимог, близько 1 300 МВт генеруючих потужностей повинні бути оснащені спеціальним обладнанням для контролю рівня забруднення, а 86 МВт будуть використовуватися тільки з метою «пуску з нуля» (black start) у разі системних аварій.

Решта генеруючих об’єктів або працюють без шкідливих викидів, або можуть претендувати на непридатність до них вимог екологічного законодавства.

Нагадаємо, що влада штату Нью-Йорк прискорить встановлення «зелених» електростанцій потужністю понад 25 МВт. Про це йшлося у законі про прискорене зростання відновлюваних джерел енергії та суспільну вигоду розрахованому на 2020-2021 рр., який був прийнятий для допомоги сектору оговтатися від спалаху коронавірусу і досягнення цільових показників у сфері клімату.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber