У Японії запустять віртуальну електростанцію на об’єктах відновлюваної енергії

У Японії запустять віртуальну електростанцію на об’єктах відновлюваної енергії

У Японії планують запустити віртуальну електростанцію для управління об’єктами відновлюваної енергетики у 2022 році.

Проект реалізуватиме компанія створена Toshiba спільно з німецьким оператором віртуальних електростанцій Next Kraftwerke.

Нова компанія буде купувати електроенергію, підключаючись до об’єктів відновлюваної енергії та батарей за допомогою інформаційних технологій.

Електроенергія, вироблена в кожному регіоні, буде використовуватися поруч з джерелом. Компанія буде використовувати батареї для зберігання електроенергії та продажу її в періоди пікового попиту, коли ціни вищі.

«Зберігання відновлюваної електроенергії та її продаж на оптовому ринку за більш високими цінами дозволить виробникам електроенергії знизити ризики та прискорити впровадження відновлюваних джерел енергії, — зазначають у Toshiba. — Підприємства, які мають вітряні та сонячні електростанції, заохочуватимуться до участі у проектах».

Toshiba встановила мету продажів у $380 млн до 2030 року.

На сьогодні уряд платить фіксовану ціну за електроенергію з відновлюваних джерел для підтримки виробників зеленої енергії. Якщо ця ціна вища ринкових ставок, користувачі оплачують різницю шляхом доплати.

Цей крок був зроблений у зв’язку з тим, що Японія планує перейти від свого поточного пільгового тарифу вище ринкового, спрямованого на заохочення зеленої енергетики, до тарифу, який більш точно відображає ринкові ціни.

Прем’єр-міністр Японії Есіхіде Суга пообіцяв скоротити викиди парникових газів в країні до нуля до 2050 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія Toyo Engineering Corporation (Toyo) побудує завод потужністю 75 МВт в місті Ічіхара в японській префектурі Чіба для виробництва енергії з біомаси.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber