«Укренерго» скасувала результати річних аукціонів на перетин з Росією та Білоруссю

«Укренерго» скасувала результати річних аукціонів на перетин з Росією та Білоруссю

НЕК «Укренерго» скасувала результати усіх річних аукціонів на яких розподілено пропускну спроможність на 2020 рік у частині міждержавних перетинів з Росією та Білоруссю, на період карантину та 30 днів після.

«Аукціонний офіс відповідно до Постанови НКРЕКП від 8 квітня 2020 року № 766, повідомляє про  анулювання (скасування результатів аукціонів) всіх результатів річних аукціонів, на яких розподілено пропускну спроможність на 2020 рік у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства та період постачання за якими припадає на період дії Постанови, а саме, на період карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни», — повідомили в «Укренерго».

Також в повідомленні додали, що ануляція не стосується міждержавних ліній електропередачі ЛЕП-110 кВ Добрянка-Терехівка, ЛЕП-110 кВ Славутич-Комарин, ЛЕП-35 кВ Кортеліси-Мокрани, ЛЕП-0,4 кВ Кошари-Ритець рішення по яких буде прийматися на засіданні Комісії НКРЕКП 15 квітня 2020 року. А відшкодування коштів, сплачених за пропускну спроможність, що була розподілена на річних та місячних аукціонах у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства буде здійснено у відповідності до діючого договору між учасниками розподілення та «Укренерго».

Ранее сообщалось, что НЭК « Укрэнерго » с 12 по 30 апреля ограничила импорт и экспорт электроэнергии по направлениям Россия и Беларусь до 0 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber