Всі по домівках: за період карантину витрати британців на електроенергію зростуть в середньому на 32 фунта

Всі по домівках: за період карантину витрати британців на електроенергію зростуть в середньому на 32 фунта

Згідно з дослідженням comparethemarket.com, витрати на електроенергію в британських домогосподарствах збільшаться на третину, в середньому на 32 фунта стерлінгів на місяць, оскільки споживачі використовують більше енергії, перебуваючи в своїх будинках під час карантину.

Згідно з даними опитування, майже три чверті (72%) з 2000 споживачів повідомили про збільшення споживання електроенергії під час карантину, при цьому 48% повідомили, що все більше людей працює з дому.

Додаткове використання електроенергії може призвести до збільшення рахунків за електроенергію на 37%. Згідно з даними comparethemarket.com, це збільшить витрати домогосподарств в середньому на 32,31 фунта на місяць або 387 фунтів стерлінгів на рік.
 
Якщо люди продовжать працювати з дому протягом більш тривалого періоду часу, веб-сайт оцінює середньорічну вартість комбінованого рахунку за газ і електроенергію, яка може вирости з 1 034 фунтів стерлінгів до 1 421 фунтів стерлінгів.

Більш високі рахунки за електроенергію викликають занепокоєння майже у половини опитаних (44%) споживачів.

«В даний час споживачі економлять гроші, які зазвичай витрачають на їжу і на подорожі», — сказав Пітер Ерл, голова відділу енергетики на сайті comparethethemarket.com.

«Більшість людей стурбовані тим, що через додаткове споживання, їх витрати на електроенергію зростуть. Особливо занепокоєні домогосподарства з високим споживанням енергії», — сказав він.

Близько третини домогосподарств (36%) кажуть, що вони вимикають центральне опалення протягом дня, а більше чверті (27%) обмежують кількість освітлення, яке вони використовують.

Нагадаємо, Великобританія прожила 18 днів 6 годин і 15 хвилин без спалювання вугілля для виробництва енергії в 2020 році — це новий рекорд країни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в
Telegram и Viber